Webjektif Çözüm Atölyesi - Konya Reklam ve Web Tasarım Web tasarım, kurumsal kimlik, konya proje yazılımı

Webjektif
Kimdir

ÖNCELİK SİZSİNİZ

BİZ DÜŞLERİNİZİ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ VE TECRÜBEMİZİ DE EKLEYEREK TAM OLARAK İSTEDİĞİNİZ ŞEYİN ORTAYA ÇIKMASINA YARDIMCI OLUYORUZ.

İşinizi Kolaylaştıralım
Her ne kadar farketmesek de web sitelerinin arka planında çeşitli web programlama kodları yer almaktadır. Bir web programlama basit bir iletişim formu olabileceği gibi kapsamlıca programlanmış bir web site kadar karmaşık da olabilir. Bu programların amacı hedefe en kısa yoldan ve zahmetsizce ulaşmayı sağlamaktır. Size özel yazılım çözümlerimizle, ihtiyacınızı karşılıyor ve hedefinize ulaşmanız doğrultusunda çalışmalarınıza katkıda bulunuyoruz.

Hayal gücünüzü asla sınırlamayın! 
Günlük iş yaşamı içerisinde size vakit kaybettiren, sıkıcı ve yorucu olan işlerinizi listeleyin. Amacınızı ve almak istediğiniz sonuçları tarif edin. Yazılım ekibimiz sizin için analizini yapsın, amaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp en uygun ve en basit çözümü üretsin. Örneğin çok geniş bayi ağına sahip bir firma, yapılan bir web yazılımı sayesinde bayileri arasında iş dağıtımı ve takibini çok kolay yapabilmektedir. Bu sayede eskiye oranla zaman, iş gücü, verimlilik ve maliyet açısından çok büyük avantajlar elde etmektedir.

Maliyet avantajı 
Yapılan program belli kurallar çerçevesinde çalışacağı için sizi ve ekibinizi daha iyi organize edecektir. Sonuç olarak verimi artırırken maliyeti ciddi anlamda düşürecektir. Ayrıca yazılacak program sadece ihtiyaçlarınıza yönelik olduğu ve hazır programlara göre çok daha az detay içerdiği için maliyeti daha düşük olacaktır.

İletişime
Geçin
Projelere
Gözat